Plastová lahev s černým dávkovačem 500 ml

Prázdná lahvička s dávkovačem o objemu 500 ml. Lahvička je vyrobena z kvalitního plastu, má bílou barvu a lesklý povrch.

Tělo lahvičky: lesklá plastová lahev

Barva: bílá.
Objem: 500 ml
Dávkovač: pumpička černá.
Hrdlo lahve rozměr: 24/410
Průměr lahve: 64 mm
Materiál: PET.

Plastové lahvičky u nás koupíte v objemech 500 ml a 1000 ml s různými druhy uzávěrů.

Všestranné využití  Lahvičky je možné využít také na dezinfekční roztok, který je dobré používat na veřejných místech, v kancelářích či školách. Lahve stačí naplnit dezinfekčním roztokem a umístit tam, kde je bude moci využít co nejvíce osob. Vhodný dezinfekční roztok můžete u nás zakoupit i ve velkém balení.

Dezinfekční mýdlo stále po ruce
Dávkovače kosmetiky oceníte ve větší domácnosti stejně jako v kanceláři s několika koupelnami. Do dávkovačů stačí nalít dezinfekční mýdlo nebo gel a umístit je na dostupné místo, aby je členové domácnosti nebo kolegové mohli opakovaně používat. Na obal můžete nalepit cedulky nebo na ně psát lihovým fixem. Díky tomu vždy budete vědět, zda jde o mýdlo či gel. Lahvičky se také mohou hodit pro výrobu kosmetiky nebo do nich při cestování můžete dávkovat své oblíbené kosmetické produkty.

Ekologický materiál
Lahvička je vyrobena z polyethylentereftalátu (PET), jehož výhodou je především vysoká odolnost a dobrá recyklovatelnost. Jakmile vám tedy za pár let lahvička přestane sloužit nebo si pořídíte novou, tuto můžete bez problému vytřídit.

28,00 Kč